Tiskárna / Fax

 

EchoFax nabízí komfortní a pohodlný příjem faxů na cestách. Zařízení neklade takřka žádné nároky na uživatele. EchoFax dokáže zpracovat příchozí faxy z libovolného analogového faxu.

Pří tisku je vzhledem k šířce papíru 112 mm stránka zkomprimována. Díky precizní kvalitě tisku zůstávají čitelné i malé znaky, obrázky či mapy.faxovaných dokumentů nevyužívá plnou šířku stránky A4, proto EchoFax dovoluje uživateli přepnutí mezi formátem A4 a A5. Ve druhém případě jsou symetricky oříznuty okraje stránky. Uživatel má možnost opakovat tisk se změněným formátem

Také veškeré příchozí textové SMS zprávy jsou okamžitě vytištěny.
 

Přepínač A4 / A5 Výběr mezi dvěma mody

  • A4: šířka 210 mmoriginálního dokumentu je transformována na šířku 112 mm kopie, vzor je přenášen s rozlišením 1800 bodů, na tiskárně docílíme vytištění 1 300 bodů, výška dokumentu se nemění (stránka je opticky protažená)
  • A5: šířka 148 mm originálního dokumentu je transformována na šířku  12 mm kopie, bodu jsou přeneseny v poměru 1 : 1, výška dokumentu se nemění

EchoFax vytiskne po přepnutí přepínače A4/A5 informace o aktuálním nastavení. Pokud k přepnutí dojde během tisku, dojde k jeho přerušení a automaticky se započne s tiskem v jiném formátu.
 

Technické údaje:

Paměť 512 kB
Znaková metoda pro SMS ASCII 32-127, 8x8
Tisková metoda optimalizovaný jednosměrný tisk

Napájení

12V-40V DC, 20 VA, napájecí konektor jack
Protokol Fax Class 2.0
  Text SMS
GSM Modul Dual-band EGSM 900 s GSM 1800 (tri-bandový v příští verzi)
Nutné provozní podmínky SIM karta bez PINu, s aktivovaným faxovým číslem